Czy pomnażanie pieniędzy jest takie trudne? Przy umiejętności używania mózgu nie jest wcale trudne, natomiast inne sposoby są trudniejsze np. Pozycjonowanie stron. Czy ryzyko jest? Ryzyko jest wszędzie, lecz jest praktycznie minimalne. Można robić wszystko całkowicie nie ryzykując nic np. Wpłacić na lokatę, lub wybrać bank z wysokim oprocentowaniem. Lecz trzeba mieć bardzo duży wkład żeby zarabiać dodatkowo na oprocentowaniu chociaż sto złotych. Obstawianie meczy w internecie, jest bardzo dobrym sposobem na zarabianie.

Czy trzeba osiągać jakieś specjalne wymogi żeby tak się stało? Nie trzeba się znać na sporcie nic. Jest lepszy sposób niż typowanie kto wygra, mecz a jest to progresja. Co to jest? Polega na zwiększaniu stawki 2x, jeśli mecz nie wejdzie. Najbardziej popularnym sposobem jest stawianie remisów. Przede wszystkim musimy pamiętać żeby stawiać od małych kwot, najlepiej od 1zł, ponieważ zawsze możemy dojść do takiej sumy której nie będziemy mogli opłacić, a zaczynając od tak małej kwoty dojście do tysięcy, czy choćby dwustu złotych będzie już trudnym zadaniem. Teraz jak to działa? Stawiać tak możemy cały dzień. Wybieramy w najbliższym czasie mecz z kursami wyrównanymi obydwu drużyn, wtedy są duże szanse że remis wejdzie.

Remis przeważnie ma kurs większy niż 3, więc stawiamy go po takiej stawce. Jeśli mecz wejdzie na remis, jesteśmy te 2 zł do przodu i gramy dalej od 1 zł, jeżeli nie wejdzie zwiększamy stawkę i jedziemy dalej. Przypuśćmy że wejdzie nam po zwiększeniu stawki trzy krotnie, czyli przy 8 zł. Kurs minimalny to 3, czyli w sumie postawiliśmy 1 + 2 + 4 + 8 = 15 zł, a otrzymujemy minimalnie 24zł. Dzięki tak łatwemu sposobowi ok. 10 zł otrzymujemy za darmo. Grając za większe stawki otrzymujemy jeszcze więcej pieniędzy. Mając kapitał np. 10 tysięcy, można zarabiać dziennie bardzo dużo. Zaczynając od stawki 100 zł, mecz wchodzi np. Po piątym postawieniu czyli 100 + 200 + 400 + 800 + 1600 + 3200 = 6300 zł, a otrzymujemy 9600, czyli ponad 3 tysiące do przodu w jeden dzień.

Oczywiście jest to małe ryzyko stawiać tysiącami, jeśli seria skończyła by się na 7, przegralibyśmy pieniądze, dlatego przy takich już kwotach lepiej trochę się zorientować jak może skończyć się ten mecz, dla pewności że seria nie skończy się aż na takiej liczbie. Oczywiście to zdarza się bardzo rzadko, gdyż remisów w piłce jest coraz więcej i bardzo często występują. Drugi sposób jest ten sam, z tym że polega on na stawianiu typu z kursem pow. 3. Zazwyczaj najlepiej z kursem pow. 4 oraz stawiać mecze z lig niższych typu 2, 3 liga. W takich ligach często zdarza się że faworyci przegrywają co można sprawdzać dzięki stronom zajmującym się bukamcherką, a przecież reklama internetowa na nich i poproszenie o pomoc nie jest niczym złym jeśli chodzi o pomoc. Dzięki takiemu zwiększaniu nasza wygrana nie jest mnożona przez kurs 3, tylko przez kurs, czyli jeszcze więcej, a sposób można powiedzieć nawet że jest bezpieczniejszy niż remisy, bo dużo meczu z takimi kursami okazuje się trafne.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Published by JonT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *