0 items - PLN0.00
Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Koszt wysyłki towaru poza granice Polski, reguluje cennik dostaw.
Kupujący spoza Unii Europejskiej, mogą zostać dodatkowo obciążeni cłem. Wszelkie informacje o opłatach celnych, jak również zasadach ich naliczania, można uzyskać w lokalnych urzędach celnych. Informujemy również, iż nie redukujemy cen o podatek VAT przy zamówieniach zagranicznych.
Po złożeniu zamówienia, kupujący otrzymuje numer monitorowania przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę w trakcie jej dostawy. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od Jeżeli chcesz dokonać zmiany w adresie dostawy, prosimy o niezwłoczny kontakt – postaramy się o zmianę miejsca doręczenia przesyłki. Nie będzie ona możliwa jedynie w przypadku, kiedy paczka opuści nasz magazyn.
Czas realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania Klientowi potwierdzenia
zawarcia umowy sprzedaży.
Przydatne informacje:
» w przypadku zamówień opłacanych on-line (przedpłata) momentem przyjęcia zamówienia do realizacji jest zaksięgowanie za niego wpłaty na koncie bankowym. W zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności może to potrwać od kilkunastu minut/kilku godzin (karta kredytowa/przelew elektroniczny), nawet do kilku dni (przelew zwykły, pocztowy itp.),
» jeśli kurier nie zastanie Cię pod podanym adresem dostawy, zostawi awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie powinieneś odebrać przesyłkę osobiście.
Przydatne informacje:
» w momencie, gdy całe zamówienie zostanie skompletowane w wybranym salonie, powiadomimy Cię o tym mailowo i poprzez SMS,
» doręczone do sklepu stacjonarnego zamówienie oczekuje na odbiór przez 7 dni od momentu otrzymania przez Ciebie wiadomości.
Formy płatności
W sklepie istnieją następujące możliwości opłacenia zamówienia: za pobraniem (przy odbiorze w momencie doręczenia paczki przez kuriera), on-line przez system DotPay i PayPal (przedpłata) oraz płatność w salonie stacjonarnym. Wyboru formy płatności dokonujesz w pierwszym kroku koszyka w trakcie składania zamówienia.
Płatność za pobraniem
Jeśli zdecydujesz się na zamówienie płatne za pobraniem, czyli przy odbiorze paczki, prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty dla kuriera. Wolisz płacić kartą? Teraz to możliwe. Dla Twojego komfortu wprowadziliśmy również opcję bezgotówkowej płatności kartą debetową lub kredytową.
Płatności online (przedpłata)
Płatności on-line DotPay (przedpłata) DotPay - umożliwia dokonanie płatności:
» przelewem (zwykłym, pocztowym, elektronicznym),
» kartą kredytową.
System płatności on-line DotPay:
Płatność on-line PayPal (przedpłata)
PayPal – pozwala przesyłać pieniądze z dwóch źródeł:
» przelewem,
» kartą kredytową.