W Programach Partnerskich są sposoby które podsyłają do jak największego zarobku. Bardzo dobrym zarobkiem jest Google AdSense. Program ich płaci za klikanie w ich linki, a kwota która zostaje dodana na nasze konto waha się od 0,01 do 4 dolarów. Proszę pomyśleć, dziesięć kliknięć może dać nawet czterdzieści dolarów, czyli na nasze sto dwadzieścia złotych! Podana stawka nie jest łatwa do zdobycia poprzez jedno kliknięcie, i nie możliwa przez dziesięć razy, lecz mimo wszystko stawki się non stop wahają i można wyłowić niezłą sumkę.

Najlepszym sposobem na duże zarabianie dzięki googlom, jest założenie strony z oferowanymi atrybutami do pobrania, najlepiej z darmowymi grami Java. Aby to uczynić stroną musi posiadać jakąś reklamę. Reklama internetowa musi działać gdyż jeśli ktoś ma wchodzić na stronę i klikać w linki, musi o niej wiedzieć. Oczywiście w tym momencie posiadanie prostej strony nie jest warte płacenia dużych kwot za reklamy. Pozycjonowanie stron, jest najbardziej rozsądnym postanowieniem. Teraz sposób który w tym przypadku jest najbardziej opłacalny. Wybierając reklamy jest szansa dobrania fraz, które będą pasować do nich. W menu kategoriach są głównie podstrony na rozdzielczości.

Gdyby zrobić na reklamach frazy które będą przedstawiać rozdzielczości, będzie można pozyskiwać wielkie ilości kliknięć, właśnie przez tak prosty sposób. Strona która będzie wypozycjonowana na czołowe miejsca pod frazą darmowe gry java, będzie odwiedzać dziennie od kilku set do tysięcy osób, co oznacza że sto kliknięć jest możliwych dziennie do osiągnięcia, lub nawet więcej. To daję nam niezwykle duże zarobki. Pech, zdarza się jeśli kliknięcie będzie liczone po stawce równej 0,01 dolara, lecz przy takiej ilości wejść raczej nie jest możliwe aby non stop jeden cent był zaliczany, i prawdopodobnie średnia wyszła by pół dolara, przy stu wejściach to pięćdziesiąt dolarów, co równa się dużemu zyskowi dziennemu. Trzeba pilnować reklam, aby nie zmieniały fraz, bo jeśli tak się stanie nici z zarobku.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Published by JonT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *