Każdy młody, czy też stary człowiek chcący otworzyć własny serwis powinien wiedzieć o tym, że tematyka, skrypt czy też inne aspekty informujące o właściwościach strony są bardzo ważne. Można ją otworzyć, lecz trzeba pamiętać żeby przemyśleć o czym ona będzie i na jakim skrypcie zostanie utworzona. Oczywiście każda strona jest możliwa aby użyć pozycjonowanie stron, i aby wypromować ją na lepsze pozycję. Lecz są serwisy których przebić się względem popularności nie da, nawet jeśli będzie się używało każdej metody która przyczyni się w rozwoju.

Takimi serwisami są między innymi : allegro (sklep internetowy, który powstał dobre kilka lat temu i żaden inny serwis typu ebay, czy inne powstające w ostatnich latach nie ma tak wielkiego popytu jak właśnie allegro „mowa o Polskich sklepach internetowych”), drugim serwisem bezapelacyjnym nie do przebicia w swojej kategorii to dobrze nam wszystkim znana nasza-klasa. Reklama tej strony trafiła nawet do telewizji, a jest ona warta miliony i korzysta z niej co drugi polak. Oczywiście można zrobić pewną mini wersję, lecz przebicie tego typu serwisów mija się z cudem. Reklama internetowa, w tych przypadkach to zdecydowanie za mało. Należy reklamować ją również innymi sposobami, szczególnie w telewizji.

Reklama taka warta jest grube pieniądze, dlatego jest napisane że strony o tej tematyce z góry są skazane na porażkę. Niestety nie wszyscy się z tym liczą, i allegrowicze zarabiają duże pieniądze na skryptach podobnych do tych serwisów. Popyt jest wielki, ponieważ ludzie myślą że skoro portal jest warty fortunę, można wgrać skrypt i założyć swoją naszą-klasę czy allegro. Gorzej już z ich reklamą, nikt nie myśli w jaki sposób takie strony będą się rozwijać. A rozwijanie ich jest bardzo trudne, ponieważ kto by chciał sklep na którym znajduję się jedna setna tych produktów które są na allegro? Podejrzewam, że nikt nie chciał by z takich serwisów korzystać, dlatego są z góry skazane na wymarcie, lub będzie kilku aktywnych

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Published by JonT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *