Zarabianie w sieci wbrew pozorom nie jest tak łatwe jak się wydaję zaczynając od zera. Po utrzymaniu małego doświadczenia oczywiście jest możliwe dobre dorabianie finansowe. Nawet jeśli osoba która posiada doświadczenie, posiadając mniejsze umiejętności zarabia więcej nie powinno być to zdziwieniem wobec osób które się zastanawiają zacząć tym sposobem zarabiać. Jeśli próbujemy przyjąć dane zlecenie, zleceniodawca przeważnie zapyta czy posiadamy portfolio czyli jakie kolwiek przykładowe prace które na ten temat zostały wykonane.

Odpowiedź typu : „proszę poczekać dzień, zrobię.” Są z góry przekreślane! W zarobkach internetowych jest ta sama zasada jak w pozycjonowanie stron. Bez niezbędnego doświadczenia, jak i bardzo potrzebnych wskazówek jest bardzo ciężko. Sam zapał do pracy czasem nie wystarczy. Również to, że do przyjmowania zleceń trzeba się przygotować. Jeżeli po dwóch dniach zarobku człowiek rezygnuję z powodu np. Braku czasu, lub nie może pozbierać wszystkich czynności do kupy nie oznacza że nie jest w stanie tego zrobić, a brak mu doświadczenia. Ludzie zlecający przeróżne zlecenia przeważnie zlecają pracę zbiorowe czyli nie wykonanie jednej sztuki, lecz dziesięciu.

I wtedy właśnie pojawia się problem. Pewny siebie świeżak w tym momencie traci chęci do wykonywania zlecenia. Wtedy reklama internetowa w postaci ogłoszenia typu : „wykonam katalogowanie”, „wykonam preclowanie”, pójdzie po prostu na marne, ponieważ ofert czasem jest wiele i człowiek nie potrafi każdemu zdać odpowiedzieć natychmiastową. Oczywiście doświadczony człowiek również nie będzie miło patrzył, jak przeczyta ilość materiału którą musi zrealizować. Lecz tutaj właśnie wychodzi to doświadczenie. Taki człowiek potrafi ocenić od razu które zlecenie, która oferta i jaka cena mu najbardziej odpowiada, gdyż jest pewny że właśnie tą tematykę powienien wykonywać. Również przyzwyczajenie do dużych ilości daję wiele możliwości. Wtedy też mniej czasu zajmuję wykonanie zadanego zlecenia, gdyż wykonawca nie myśli godziny przed każdą pracą od której powinien się zabrać, a robi wszystko jeden za drugim.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Published by JonT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *